Početna  » Posao  » Posao Ostalo  »Oglas #258236
Dogovor

Studenti za rad na pakovanju i skeniranju robe (Nemačka) m/ž

Postavljen Sep 15, 2020 | Pregleda: 107

+3********Prikaži broj
Oglas od: Poslodavac
Vrsta Zapošljenja: Privremeni Posao
Radno Iskustvo: Manje od 1 Godine
Lokacija.: Beograd
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta kompaniju “Adidas” iz Nemačke koja se bavi proizvodnjom odevnih predmeta i sportske opreme, potražuje veći broj izvršilaca posla, studenata, radi radnog angažovanja.

Pozicija: Studenti za rad na pakovanju i skeniranju robe m/ž

Mesto rada: Osnabrik, Nemačka

OPIS POSLA:
- Pakovanje i skeniranje robe
- Održavanje čistoće radnog mesta i radnog okruženja
- Poštovanje propisa o kvalitetu i pridržavanje mera o bezbednosti i zdravlјu na radu
- Precizno i odgovorno obavljanje svih zadataka u predviđenom roku

USLOVI RADA:
- Obavezan status studenta
- Mogu konkurisati studenti svih akademskih usmerenja
- Popunjen CV obrazac (obezbeđen od strane agencije)
- Overen obrazac na fakultetu (obrazac obezbeđen od strane agencije)
- Radno iskustvo nije bitno
- Obavezno znanje engleskog jezika
- Prednost imaju studenti sa znanjem nemačkog jezika
- Obavezno posedovanje važećeg pasoša
- Obavezno posedovanje negativnog rezultata covid testa

POSLODAVAC OBEZBEĐUJE:
- Ugovor o radu u trajanju od 90 dana (01.11.2020.-29.01.2021.)
- Zarada od 10,15 eur po satu (neto)
- Bonusi u iznosu od 25% za prekovremeni rad
- Radno vreme u dve smene
- Izrada viza i radnih dozvola
- Putno i zdravstveno osiguranje o trošku kandidata
- Organizovan prevoz
- Obezbeđen smeštaj od strane kompanije (13 eur dnevno)
- Cena smeštaja se odbija od mesečne zarade radnika
- Bezbednost i zdravlje na radu
- Obezbeđena oprema i pribor za rad

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu proslediti svoju prijavu na e-mail adresu:
poslovnaponuda@partners-orka.co.rs
Za vise informacija, kandidati nam se mogu obratiti putem telefona:
+381 60 33 13 666 (viber/telefon)
+381 11 26 83 486

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke.

Partners i Orka

SLICNI OGLASI

Kladovo
Postavljen Aug 25, 2020 na Posao Ostalo
Dogovor
Kladovo
Dogovor
Beograd
Dogovor
Beograd
Dogovor
Na vrh