Početna  » Posao  » Posao Ostalo  »Oglas #252665

Vozači hladnjače (Nemačka – EU dokumenta) m/ž

Postavljen Feb 15, 2024 | Pregleda: 1003
Dogovor

+3********Prikaži broj
Oglas od: Poslodavac
Vrsta Zapošljenja: Stalni Posao
Radno Iskustvo: 2 do 5 Godina
Lokacija.: Beograd
Partners & Orka, licencirana agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta iz Nemačke, kompaniju koja se bavi transportom hrane i pića, traži radnike na poziciji:

Pozicija: Vozači hladnjače (Nemačka – EU dokumenta) m/ž

Broj izvršilaca: 10

Početak rada: 1.6.2020. – 1.7.2020.
Mesto rada: Arnštajn - Nemačka
Opis posla:
• Prevoz robe i gotovih proizvoda
• Prevoz robe od mesta utovara do mesta isporuke
• Vođenje računa o tehničkoj ispravnosti, servisima, pomoćnoj opremi, registraciji i higijeni poverenog osnovnog sredstva
• Rad u lokalnom i međugradskom saobraćaju

Uslovi:
• Obavezni EU dokumenti (lična karta ili pasoš)
• Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima
• Neophodno znanje engleskog jezika
• Prednost imaju kandidati koji imaju osnovne znanje nemačkog jezika
• Vozačka C, CE kategorije (aktivan vozač)
Nudi se:
• Ugovor o radu na određeno vreme
• Početnu zaradu od 2000e (bruto) plus bonusi
• Zaposlenje na duži vremenski period
• Devetočasovno radno vreme
• Obezbedjen smeštaj
• Probni period od 6 meseci
• Bezbednost na radu i lekarski pregled
• Jednak radni tretman sa radnicima zemlje rada

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju na engleskom jeziku mogu proslediti na e-mail adresu:
poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Kontakt telefoni:
+381 60 33 13 666
+381 11 26 83 486

Adresa:
Durmitorska 14, Beograd
Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka samo gde ispunjavaju uslove konkursa.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke oglasa.

Partners i Orka

SLICNI OGLASI

<< Nazad na Posao Ostalo

Na vrh