Početna  » Posao  » Posao Ostalo  »Oglas #254142

Vozači – dostavljači paketa (Nemačka – EU dokumenta)

Postavljen Feb 15, 2024 | Pregleda: 1039
Dogovor

+3********Prikaži broj
Oglas od: Poslodavac
Vrsta Zapošljenja: Privremeni Posao
Radno Iskustvo: 1 do 2 Godine
Lokacija.: Beograd
Vozači B kategorije – dostavljači paketa (Nemačka – EU dokumenta)
Partners & Orka, reklamna agencija za zapošljavanje, potražuje radnike za svog renomiranog klijenta iz Nemačke, kompaniju koja se bavi dostavom paketa i pošiljki.

Pozicija: Dostavljači paketa u Nemačkoj m/ž

Mesto rada: Pfaffenhofen, Nemačka
Opis posla:
• Dostava paketa i pošiljki na teritoriji mesta rada
• Izlaženje na kraj sa rokovima dostave
• Komunikacija sa klijentima
Uslovi:
• Obavezno posedovanje pasoša ili lične karte EU
• Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
• Neophodno iskustvo upravljanja vozilima do 3,5t
• Obavezno znanje engleskog ili nemačkog jezika
Poslodavac obezbeđuje:
• Mesečnu zaradu od 1700 eura (neto)
• Osmočasovno radno vreme od ponedeljka do petka
• Zaposlenje na duži vremenski period
• Probni rad u trajanju od 6 meseci
• Ugovor o radu
• Bezbednost i zdravlje na radu
• Obezbeđen smeštaj
• Jednak radni tretman radnika zemlje rada
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:
poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Kontakt telefon:
+381 60 33 13 666

Adresa:
Durmitorska 14, Beograd
Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka samo tamo gde ispunjavaju uslove konkursa.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke oglasa.

Partners i Orka

<< Nazad na Posao Ostalo

Na vrh