Početna  » Posao  » Posao Ostalo  »Oglas #292976

Rukovatelj građevinskim mašinama m/ž

Postavljen Feb 15, 2024 | Pregleda: 196
Dogovor

+3********Prikaži broj
Oglas od: Poslodavac
Vrsta Zapošljenja: Stalni Posao
Radno Iskustvo: 2 do 5 Godina
Lokacija.: Beograd
Partners&Orka, agencija za zapošljavanje i ljudske resurse, za svog renomiranog klijenta iz Hrvatske, građevinsku firmu koja se bavi niskogradnjom i izgradnjom i rekonstrukcijom železničkih pruga, potražuje veliki broj radnika na poziciji:
RUKOVATELJ GRAĐEVINSKIM MAŠINAMA m/ž
Mesto rada: Rijeka, Hrvatska
Opšti uslovi rada:
• KV, III, SSS
• Potražuje se rukovatelj građevinskih mašina sa iskustvom u radu minimum 2-3 godine
• Odgovornost, organizovanost i samostalnost u radu
Opis posla:
• Rad na mašinama građevinske mehanizacije (bager, buldožer, utovarivač)
• Redovno održavanje mašina (pranje, podmazivanje)
• Odgovoran je za opremu na mašinama i dužan je brinuti o ispravnosti i kompletiranosti iste
• Obavlja i druge poslove iz iste oblasti rada
Poslodavac obezbeđuje:
• Ugovor o radu
• Izradu radnih i boravišnih dozvola preko Hrvatske
• Smeštaj
• Radno vreme od 8 do 10 radnih sati
• Početnu zaradu od 1500-2000 eur sa tendecijom rasta nakon provere kompetencija kandidata
• Bezbednost i zdravlje na radu
• Opremu za rad
• Isti status kao građani zemlje zaposlenja
Napomena:
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu se javiti na broj +381601112935 (telefon viber whatsapp)
fiksni 0112683486 ili svoju radnu biografiju/CV mogu proslediti na e-mail adresu: ponudaposlova@partners-orka.co.rs. Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Oglas je aktuelan 30 dana.
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Partners i Orka

<< Nazad na Posao Ostalo

Na vrh