Početna  » Posao  » Posao Ostalo  »Oglas #283568

Referent nabavke

Postavljen Jan 06, 2024 | Pregleda: 282
Dogovor

+3********Prikaži broj
Oglas od: Poslodavac
Vrsta Zapošljenja: Stalni Posao
Lokacija.: Beograd
Kompanija ALBO d.o.o. bavi se uvozom i veleprodajom lične zaštitne opreme za veliki broj delatnosti. Sa tradicijom od preko dvadeset godina poslovanja, danas smo jedan od lidera na tržištu i pouzdan saradnik i snabdevač proizvoda izrađenih po evropskim standardima. Zbog povećanog obima poslovanja, potreban nam je: REFERENT NABAVKE (Beograd)

Potrebne kvalifikacije i osobine:

- Minimum 2 godine radnog iskustva na poslovima nabavke ili sličnim pozicijama

- Rad u MS Office paketu (posebno Excel)

- Analitičnost, strateško razmišljanje i orijentisanost ka prodajnim rezultatima

- Spremnost na detaljnu edukaciju o proizvodnom asortimanu i konstantno usavršavanje

- Odlične komunikacione osobine i spremnost na timski rad

- Iskustvo u radu sa ulaznim kalkulacijama

- Znanje engleskog jezika (minimum B2 nivo)

- Vozačka dozvola B kategorije aktivan vozač

Opis posla:

- Praćene stanja zaliha, planiranje nabavke i dopune lagera

- Nabavka robe po definisanim standardima na osnovu zahteva drugih sektora u zavisnosti od planiranih i ugovorenih poslova

- Vođenje evidencije o porudžbinama, praćenje rokova isporuke robe, planiranje i smanjenje troškova

- Praćenje i analiza tržišta u cilju pronalaženja najpovoljnijih dobavljača

- Vođenje pregovora o uslovima nabavke uzimajući u obzir cenu, rok isporuke i uslove plaćanja

- Kreiranje plana nabavke (mesečni, kvartalni) na osnovu predviđenih i ugovorenih poslova

- Vođenje računa o isporučenoj robi (kvalitet, kvantitet)

- Učestvovanje u kreiranju i realizaciji ugovora i zahteva za nabavku

- Izveštavanje

Omogućavamo Vam:

- Rad u mladom, stručnom i ambicioznom timu

- Precizno definisane zadatke i očekivanja

- Mogućnost napredovanja, shodno Vašim kapacitetima, zalaganju i rezultatima

- Odličan finansijski paket

- Kontinuiranu investiciju u Vaše znanje

- Edukativni materijali i interne obuke

- Posvećenost HR managera za Vaš razvojni plan

HR

SLICNI OGLASI

<< Nazad na Posao Ostalo

Na vrh