Početna  » Posao  » Posao Ostalo  »Oglas #269666

Pomoćni radnik u magacinu

Postavljen Feb 15, 2024 | Pregleda: 218
Dogovor

+3********Prikaži broj
Oglas od: Poslodavac
Vrsta Zapošljenja: Stalni Posao
Radno Iskustvo: Manje od 1 Godine
Lokacija.: Beograd
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta firmu iz Beograda koja se bavi izradom materijala za pakovanje, proizvodnjom aditiva za mesnu industriju i mašina za pakovanje, radi zakup oglasnog prostora radi potražnje kandidata za radnu poziciju:

Mesto rada: Beograd – Bulevar kralja Aleksandra

Opis poslova:

• Pakovanje i skladištenje robe u magacinu
• Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:
• Poželjno radno iskustvo na poslovima magacionera
• SSS

Nudi se:
• Prijatnu radnu atmosferu i uslove rada
• Stimulativna i redovna primanja
• Stalan posao

Profil kandidata kojeg tražimo:
• Samostalan i rad u timu
• Odgovornost u realizaciji zadataka
• Posvećenost i preciznost u radu

Napomena:

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti elektronskim putem na email adresu:

berzaposlova@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon akreditovanog oglašivača: 064 126 00 55

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji konkurišu za posao.

Partners i Orka

<< Nazad na Posao Ostalo

Na vrh