Početna  » Posao  » Posao Ostalo  »Oglas #290111

Paker u proizvodnji m/ž

Postavljen Feb 15, 2024 | Pregleda: 93
Dogovor

+3********Prikaži broj
Oglas od: Poslodavac
Vrsta Zapošljenja: Stalni Posao
Radno Iskustvo: Manje od 1 Godine
Lokacija.: Beograd
Partners & Orka, reklamna agencija koja radi zakup oglasnog prostora za svog renomiranog klijenta, konsultanstku kompaniju Koser iz Beograda, koja za sopstvene potrebe zapošljava radnike za koreansku fabriku TAE WOONG na poziciji:
PAKER U PROIZVODNJI m/ž
Lokacija rada: Mađarska
Opis posla:
• Pakovanje lakih plastičnih delova, posao se obavlja stojeći
• Inspekcija – kontrola kvaliteta delova pre pakovanja
Uslovi:
• Nosioci pasoša koji važi najmanje 10 meseci
• Minimum II stepen stručne spreme
• Nije potrebno iskustvo
• Mogu konkurisati osobe muškog i ženskog pola i parovi
Poslodavac obezbeđuje:
• Ugovor na godinu dana sa tendecijom na neodređeno
• Izrada radne i boravišne dozvole
• Potpuno opremljen apartman
• Obezbeđen prevoz od Srbije do Mađarske
• Obezbeđen prevoz od smeštaja do kompanije
• Radi se 5 dana i 2 dana su slobodna
• Letnji i zimski odmor u trajanju od 10 dana (kompanija plaća 50 eur za godišnji odmor)
• Poslodavac obezbeđuje troškove obroka za prvi mesec
• Početna zarada od 650 eur do 700 eur + dodatni bonusi
Napomena:
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu se javiti na kontakt telefon poslodavca: 0641697679 ili 0638843447 ili na email: ivaban@yahoo.com ili popuniti formular na našem sajtu, na sledećem linku: http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka. Oglas je aktuelan 30 dana. Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Partners i Orka

<< Nazad na Posao Ostalo

Na vrh