Početna  » Posao  » Posao Ostalo  »Oglas #264565

Mašinski inženjer m/ž

Postavljen Feb 15, 2024 | Pregleda: 374
Dogovor

+3********Prikaži broj
Oglas od: Poslodavac
Vrsta Zapošljenja: Stalni Posao
Radno Iskustvo: 2 do 5 Godina
Lokacija.: Novi Sad
Partners & Orka, reklamna agencija za ljudske resurse, za svog renomiranog klijenta iz Novog Sada koji se bavi izvođenjem građevinskih i elektro instalacionih radova zbog povećanog obima posla potražuje Mašinskog inženjera i radi zakup oglasnog prostora.
Mesto rada: Novi Sad
Pozicija : Mašinski inženjer
Uslovi:
• VII stepen stručne spreme – mašinski fakultet
• Radno iskustvo minimum 3 godine u struci
• Posedovanje odgovarajuće licence 430 i poželjna licenca 330
• Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office, AutoCAD, MS Project)
• Poželjno je znanje engleskog jezika (srednji ili napredni nivo govorne i pisane komunikacije)
• Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Zaduženja:
-Tehnička priprema projekta i ponude
-Obavlja sve poslove iz svog domena i ostale po nalogu direktora sektora;
-U direktnom dogovoru sa svojim sektorom organizuje izvršavanje kako dnevnih obaveza i zadataka tako sedmičnih i mesečnih;
-Daje informacije potrebne drugim službama radi njihovog efikasnog rada;
-Stalno nadgleda mašinske radove i rukovodi istim;
-Vrši tehnički nadzor izvršenja radova u skladu sa dokumentacijom, po nalogu investitora, odnosno, naloga od strane direktora sektora;
-Organizuje, koordinira i kontroliše kvalitet poslova na gradilištu, u proizvodnji i radova u pripremi;
-Organizuje odnosno učestvuje u tehničkom prijemu radova na gradilištu;
-Vrši komunikaciju i saradnju sa službom magacina, dostavljajući blagovremeno porudžbine i urednu dokumentaciju;
Profil kandidata kojeg tražimo:
• Samostalan i rad u timu
• Dobra komunikacija sa saradnicima
• Odgovornost u realizaciji projektnih zadataka
• Analitičnost i sposobnost samostalnog rešavanja nepredviđenih situacija
Nudimo:
• Prijatnu radnu atmosferu i uslove rada
• Mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanja
• Rad na neodređeno
• Redovna mesečna zarada

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: ponudaposlova@partners-orka.co.rs ili pozvati na broj telefona: + 381 60 329 99 34
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
– Oglas aktuelan 30 dana od dane objave
–Agenciske usluge su besplatne za kandidate.

Partners i Orka

<< Nazad na Posao Ostalo

Na vrh