Početna  » Posao  » Posao Ostalo  »Oglas #280466

Kontrolor putnih isprava u javnom prevozu M/Ž

Postavljen Feb 15, 2024 | Pregleda: 110
Dogovor

+3********Prikaži broj
Oglas od: Poslodavac
Vrsta Zapošljenja: Stalni Posao
Radno Iskustvo: Manje od 1 Godine
Lokacija.: Beograd
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta Kentkart Southeasr Europe d.o.o. iz Beograda, radi zakupa oglasnog prostora,koji za svoje potrebe potrazuje kandidate za radnu poziciju:

KONTROLOR PUTNIH ISPRAVA U JAVNOM PREVOZU

Mesto rada: Beograd
Opis posla:
Kontrola putnih isprava na svim linijama u zonama ITS-a u Beogradu
Vrši neposrednu kontrolu korisnika proveru validnosti putnih isprava
Vrši kontrolu naplate prevoza od strane voznog osoblja
Vrši izdavanje i naplatu posebnih karata u vozilu
Vrši izdavanje zapisnika u vozilu
Nudi se:
-ugovor o radu
-stimulativna zarada
-personalizovana bus plus karta
-Uslovi :
-sss
Kandidati prijave mogu poslati na mejl: berzaposlova@partners-orka.co.rs ili sa mogu direktno javiti na telefone: 0641260055, 0113614178
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Usluge Agencije su besplatne za kandidate kojii konkurišu.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana objave.

Partners i Orka

<< Nazad na Posao Ostalo

Na vrh